I'm an image title.

Yaşamaya Değer Bir Hayat...

0216 350 81 81

HAYALLERİNİZ İÇİN YANINIZDAYIZ

Aradığınız mülk bir hayalden öte, bundan sonra hayatınızın büyük bir kısmını huzur, mutluluk ve sağlık içinde geçireceğiniz bir yuva. Kapısından içeri girdiğiniz anda kendinizi iyi hissedeceğiniz güvenli bir ortam. Konu sadece yeni bir mülk almakla ilgili değil, hayatınız ve hayallerinizle de ilgili.

 

BİZ KİMİZ VE FARKIMIZ

Firma olarak amacımız, sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştırabilmek ve doğru yatırım için satış odaklı değil kişi memnuniyeti için çalışmaktayız. Çünkü doğru adım için ilk önce birbirimizi anlamak gerektiğine inanıyoruz.  Bu amaç doğrultusunda portföylerimiz hiçbir zaman tek bir takım arkadaşlarımızın üzerinde olmayıp, firmamızın çatısı altında yer almaktadır. Çünkü biz bir takım olarak güçlüyüz. Bu gücümüz ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için diğer firmalardan farklı bir vizyon ve çalışma şekli ile sektörde yer almaktayız. 

HIZLI VE DOĞRU FİYAT HER ZAMAN KAZANDIRIR

Gerekli eğitimleri almış bir ekip ile çalışılmasının doğru fiyatlandırmada etkisi büyüktür. Doğru Fiyatlandırma her zaman hızlı satış ve kazançlı olmanızı sağlar. Böylelikle hayatınızı kolaylaştırmak ve hedefinize ulaşılması konusunda bizim de katkımız oluyorsa, doğru yoldayızdır.

HER ŞEY SİZİN İÇİN!

Bizim Gayrimenkul Danışmanlığı işimiz tek bir kavram üzerine kurulmuştur:

Her şey sizin için!

Sizin İhtiyaçlarınız

 

Sizin Hayalleriniz

 

Sizin Kaygılarınız

 

Sizin Sorularınız

 

Sizin Maddi Çıkarlarınız

 

Sizin Zamanınız

 

Sizin Hayatınız

GERÇEK OLAN FARKLARIMIZ

DİGİTAL İMZA UYGULAMASI

PROFESYONEL ÇEKİMLER

DOĞRU LOKASYON

Sözleşmelerinizi çok basit bir şekilde dijital ortamda güvenle imzalayın ve doğayı koruyun. Üstelik e-imza ve mobil imza bile kullanmadan.

SÖZLEŞMELER İLE HAKKINIZI KORUMAK

Sizlerin ve bizlerin haklarını korumak amacı ile kendi bünyemizde bulunan hukuk departmanımızın hazırlanmış olduğu sözleşmelerimiz ile yanınızdayız.

HIZLI ÇÖZÜM DOĞRU FİYAT

Hızlı Çözüm doğru fiyatlandırmaktan geçer. Sizlere doğru fiyatlar ile bilgilendirmek için tüm kadromuz ile yanınızdayız.

Profesyonel çekimler ile gayrimenkulünüzün gerçek değerini gösterelim.

DOĞRU TEKNOLOJİ KULLANIMI

Teknolojiyi doğru kullanmak, sadece emlak sitelerinde olmak veya oradan siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak değildir. Olunması gereken yerde doğru şekilde olmak ve doğru zamanda olmak gerekmektedir. Bu teknolojik alt yapıyı sizlerle paylaşmak bizlerin vazifesidir.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak yer sizin için ideal lokasyondur. 

EN ÖNEMLİSİ ZAMANIMIZ

Hepimizin zamanı çok değerli,  ama en önemli zamanı sevdiklerimize ayırmamızın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Tüm çabamız kısıtlı bir vakitte sizin beklentilerinizi anlamamız ve sonuca varmanız için tek bir danışman değil tüm kadromuz ile yanınızda olmaktır.

MEMNUNİYET

Sizin memnuniyetiniz bizim en önemli işimiz. Çünkü sizin referanslarınız bizi biz yapar.

"Farklı Olun, farklı düşünün: Sıradan işler yapmaktansa aykırı işler ortaya koymak size farklılığı gösterecektir"

Steve Jobs

"Ev, benim için odaların, eşyaların güzelliğinden çok, kafamdaki dünyanın bir merkezi olduğu için önemlidir"

Orhan Pamuk

"Bir ev; bir sokak, bir şehir ya da tuğla ve harç gibi yapay şeyler değildir. Ev, insanın ailesinin olduğu yerdir"

John Boyne